شبکه انديشمندان قم
 
 

 

  Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
  کد خبر : 98325
  تاریخ انتشار : 31 فروردین 1395 20:48
  تعداد بازدید : 1820

  اقتصاد مقاومتی شعار سال ملت و دولت برای رسیدن به پیشرفت است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل که توسط رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) تعیین شده نقشه ملت و دولت برای رسیدن به پیشرفت همراه با عدالت است.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حبیب رضا ارزانی با اشاره به نامگذاری سال ٩٥ توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اظهار کرد: سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل که توسط رهبر معظم انقلاب تعیین شده در حقیقت نقشه راه روشن و آینده ساز ملت و دولت برای عبور از مراحل رشد و توسعه و رسیدن به پیشرفت همراه با عدالت است.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه شایسته نیست کسی بگوید گفتمان رهبری یا گفتمان دولت یا گفتمان مردم در سال ٩٥ چیست، تصریح کرد: گفتمان مردم همان گفتمان دولت و گفتمان دولت نیز همان گفتمان رهبری است و آن گفتمان همان شعار سال است که هر سال توسط رهبر معظم انقلاب به عنوان راهبرد سال تعیین می شود.

  وی گفتمان امسال ایران اسلامی را گفتمان اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: بدون شک اقتصاد سالم و مقاوم حافظ نظام و اهداف متعالی آن است و  اقتصاد مقاومتی نیز یک بحث کاملا استراتژیک است و در همه کشورهایی که دارای اهداف بلند مدت بوده و روحیه استقلال در بطن سیاست داخلی و خارجی آنها جاری است  در اشکال مختلف مطرح شده است.

  حجت الاسلام ارزانی بیان کرد: گفتمان دولت و رهبری در مسئله شعار سال با هم متفاوت نبوده وگفتمان اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر معظم انقلاب همان گفتمان دولت است و قوه مجریه نیز بدون شک راه و مسیری بجز اقتصاد مقاومتی را برای برون رفت از مسائل امروز کشور پیش روی خود متصور نمی داند.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان افزود: آنانکه با تحلیل های خود وانمود کردند تفرقه و جدایی بین ارکان نظام وجود دارد یا ناآگاهند که باید خردورزانه مسائل را نگریسته و تحلیل کنند یا قصد ایجاد تفرقه و جدایی میان مردم و مسئولان را دارند که اگر کسی بخردانه به چنین قضایایی دامن زند قطعا ظلم به نظام و مردم کرده است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :